ASTERA OCEAN DIEP BORD D21,7XH4,7CM

Kies je aantal

Op voorraad - Verzonden binnen 1 werkdag

Het aardewerk uit de Astera reeks roept herinneringen op aan een traditioneel Japans servies met chrysantmotieven. De prachtig uitgevoerde bloembladen zijn zichtbaar en voelbaar. De bloembladen waaieren uit en vormen zachte geultjes die overgaan in een platte bordspiegel. Door de reacties van het glazuur in de oven verwent deze reeks uw gasten met spectaculaire kleurvariaties die altijd de aandacht trekken. Brede keuze aan borden, schalen en kommen, beschikbaar in Pure, Pearl en Ocean.

Kenmerken

SKU
4251022
Assortiment
ASTERA OCEAN
Vorm
ROND
Materiaal
AARDEWERK
Kleur
GRIJSBLAUW
Object
DIEP BORD
Diameter_cm
21,7

Misschien is dit ook iets voor jou?

ASTERA OCEAN BEKER 35CL D9XH10CM MET OOR
€ 6,49
ASTERA OCEAN MINIBORDJE D10,5XH2,2CM
€ 4,49
ASTERA OCEAN KOMMETJE 0,8L D16,6XH6,7CM
€ 10,99