ASTERA OCEAN BEKER 24CL D8,5XH8CM ZONDER OOR

Kies je aantal

Niet op voorraad

Het aardewerk uit de Astera reeks roept herinneringen op aan een traditioneel Japans servies met chrysantmotieven. De prachtig uitgevoerde bloembladen zijn zichtbaar en voelbaar. De bloembladen waaieren uit en vormen zachte geultjes die overgaan in een platte bordspiegel. Door de reacties van het glazuur in de oven verwent deze reeks uw gasten met spectaculaire kleurvariaties die altijd de aandacht trekken. Brede keuze aan borden, schalen en kommen, beschikbaar in Pure, Pearl en Ocean.

Kenmerken

SKU
4251024
Assortiment
ASTERA OCEAN
Vorm
ROND
Materiaal
AARDEWERK
Kleur
GRIJSBLAUW
Object
BEKER
Diameter_cm
8,5
Content_ml
240

Misschien is dit ook iets voor jou?

ASTERA OCEAN KOMMETJE 0,8L D16,6XH6,7CM
€ 10,99
ASTERA OCEAN DIEP BORD D21,7XH4,7CM
€ 22,49
ASTERA OCEAN MINIBORDJE D10,5XH2,2CM
€ 4,49