ASTERA PEARL SCHAALTJE D12XH3,5CM

Kies je aantal

Niet op voorraad

Het aardewerk uit de Astera reeks roept herinneringen op aan een traditioneel Japans servies met chrysantmotieven. De prachtig uitgevoerde bloembladen zijn zichtbaar en voelbaar. De bloembladen waaieren uit en vormen zachte geultjes die overgaan in een platte bordspiegel. Door de reacties van het glazuur in de oven verwent deze reeks uw gasten met spectaculaire kleurvariaties die altijd de aandacht trekken. Brede keuze aan borden, schalen en kommen, beschikbaar in Pure, Pearl en Ocean.

Kenmerken

SKU
4188012
Assortiment
ASTERA PEARL
Vorm
ROND
Materiaal
AARDEWERK
Kleur
PARELMOER
Object
SCHAALTJE
Diameter_cm
12

Misschien is dit ook iets voor jou?

ASTERA PEARL TAARTSCHOTEL D32XH8CM
€ 40,49